159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">D</font>''' | |'''<font size="4">D</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[Dahl]]'''||'''[[Helge Y. Dahl]]'''Ringsted. | |||
|- | |- | ||
|'''Danbark'''|||Sub-brand of Søren Refbjerg Rasmussen → '''[[Refbjerg]]'''. | |'''Danbark'''|||Sub-brand of Søren Refbjerg Rasmussen → '''[[Refbjerg]]'''. |
edits