2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|'''[[Garbe]]'''||Ingo Garbe; Isle of Læsø | |'''[[Garbe]]'''||Ingo Garbe; Isle of Læsø | ||
|- | |- | ||
|'''[[Glyn]]'''||No details known! | |'''Gertsen'''||Jes Phillip Vigen Gertsen; København. → '''[[Ph. Vigen]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Glyn]]'''||Also reclaimed for US. No details known! | |||
|- | |- | ||
| ||[[Image:glyn_1.jpg|50px]] | [[Image:glyn_2.jpg|50px]] | | ||[[Image:glyn_1.jpg|50px]] | [[Image:glyn_2.jpg|50px]] |