159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hofmann, Johannes]]''' | |'''[[Hofmann, Johannes]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Hogh]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Holbek]]'''||Gert Holbek; København | |'''[[Holbek]]'''||Gert Holbek; København |
edits