159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
|'''Gertsen'''||Jes Phillip Vigen Gertsen; København. → '''[[Ph. Vigen]]''' | |'''Gertsen'''||Jes Phillip Vigen Gertsen; København. → '''[[Ph. Vigen]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Gigant Jen Briar]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Glyn]]'''||Also reclaimed for US. No details known! | |'''[[Glyn]]'''||Also reclaimed for US. No details known! |
edits