159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">H</font>''' | |'''<font size="4">H</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[HAF]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''HAJ'''||'''[[Hans Aage Jørgensen]]''' | |'''HAJ'''||'''[[Hans Aage Jørgensen]]''' |
edits