159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 106: | Line 106: | ||
| ||[[Image:Harcourt_10.jpg|50px]] | [[Image:Harcourt_14.jpg|50px]] | | ||[[Image:Harcourt_10.jpg|50px]] | [[Image:Harcourt_14.jpg|50px]] | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hartmann]]'''||Hans Hartmann | |'''[[Hartmann]]''' | ||
|- | |||
| ||'''[[Klaus Hartmann]]''' | |||
|- | |||
||Hans Hartmann | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hedegaard]]'''||Peter Hedegaard (broken pipe); Helsingør. | |'''[[Hedegaard]]'''||Peter Hedegaard (broken pipe); Helsingør. |
edits