Danish Pipe Brands & Makers E - H: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 135: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hindsgavl, Niels]]''' | |'''[[Hindsgavl, Niels]]''' | ||
|- | |||
|'''[[Hjerte-Brier]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Holbek]]'''||Gert Holbek; København | |'''[[Holbek]]'''||Gert Holbek; København |