Danish Pipe Brands & Makers E - H: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 137: | Line 137: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hjerte-Brier]]'''||Copenhagen | |'''[[Hjerte-Brier]]'''||Copenhagen | ||
|- | |||
|'''[[HLA]]''' | |||
|- | |||
|'''[[Hofmann, Johannes]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Holbek]]'''||Gert Holbek; København | |'''[[Holbek]]'''||Gert Holbek; København |