159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">U</font>''' | |'''<font size="4">U</font>''' | ||
|- | |||
|'''[[U. F. Andersen (Flott, Ulrik)]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Urup]]'''||Arne Urup. Formerly "Merskum Galleriet"; København. | |'''[[Urup]]'''||Arne Urup. Formerly "Merskum Galleriet"; København. |
edits