30
edits
mNo edit summary |
Stizzleswick (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Charles Fairmorn]]'''||Charles Fairmorn Handels GmbH; Dingelstädt | |'''[[Charles Fairmorn]]'''||Charles Fairmorn Handels GmbH; Dingelstädt | ||
|- | |||
|'''[[Christoph Kürle]]'''||Christoph Kürle, Pfeifenstübchen, Lübeck | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cré]]'''||??? | |'''[[Cré]]'''||??? |
edits