158
edits
Stizzleswick (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 3: | Line 3: | ||
|'''<font size="4">A</font>''' | |'''<font size="4">A</font>''' | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|'''[[Aachen]]'''||Brand by various producers. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Adam]]'''||Wilfried Adam | |'''[[Adam]]'''||Wilfried Adam |