2,794
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">H</font>''' | |'''<font size="4">H</font>''' | ||
|- | |||
|'''Hahn'''||[[Detlev Hahn]]; Ennepetal. | |||
|- | |- | ||
|'''Hahn'''||[[Klaus Hahn]]; Duisburg. | |'''Hahn'''||[[Klaus Hahn]]; Duisburg. |