2,794
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|'''Kühn'''||August Richard Kühn; Schweina/Thuringia. See [[ARK]]. | |'''Kühn'''||August Richard Kühn; Schweina/Thuringia. See [[ARK]]. | ||
|- | |||
|'''Kürle'''||[[Christoph Kürle]], Pfeifenstübchen, Lübeck. | |||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">L</font>''' | |'''<font size="4">L</font>''' |