Italian Pipe Brands & Makers D - F: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Filì Pipe]]'''||Filippo Panepinto; San Giovanni Gemini (Agrigento). | |'''[[Filì Pipe]]'''||Filippo Panepinto; San Giovanni Gemini (Agrigento). | ||
|- | |||
|'''[[Foundation]]'''||Giorgio & Massimo Musicò; Roma. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Fra-Ben-Ver]]'''||Also "Frabenver". Fratelli Benzon Verona | |'''[[Fra-Ben-Ver]]'''||Also "Frabenver". Fratelli Benzon Verona |