Italian Pipe Brands & Makers M - Q: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 110: | Line 110: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ossola]]'''||Ernesto Ossola '''See''' '''[[La Torre]]''' | |'''[[Ossola]]'''||Ernesto Ossola '''See''' '''[[La Torre]]''' | ||
|- | |||
|'''[[]]'''|| | |||
|- | |||
|'''<font size="4">P</font>''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Papalia]]'''||Gerardo Papalia | |'''[[Papalia]]'''||Gerardo Papalia |