93
edits
(→Turkey) |
(→Japan) |
||
Line 866: | Line 866: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Shimizu]]'''||Kanji Shimizu | |'''[[Shimizu]]'''||Kanji Shimizu | ||
|- | |||
|'''[[Tajima]]'''||Tatsuo Tajima | |||
|- | |- | ||
|'''[[Tokutomi]]'''||'''[[Hiroyuki Tokutomi]]''' | |'''[[Tokutomi]]'''||'''[[Hiroyuki Tokutomi]]''' |
edits