23,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 152: | Line 152: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Senlar]]'''||Wally Larsen (†); St. Paul, MN | |'''[[Senlar]]'''||Wally Larsen (†); St. Paul, MN | ||
|- | |||
|'''Seville'''||Brand of [[Mastercraft]], likely made in Italy | |||
|- | |- | ||
|'''[[Seymour]]'''||Major Allison J. Seymour; Valley City, ND | |'''[[Seymour]]'''||Major Allison J. Seymour; Valley City, ND |