23,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|'''Sirena'''||Budget pipe by Molina di Barasso. Mainly sold in Germany. | |'''Sirena'''||Budget pipe by Molina di Barasso. Mainly sold in Germany. | ||
|- | |||
|'''Sottocasa, Michele'''||See [[La Biota]]; Torino, Italy | |||
|- | |- | ||
|'''[[Spanu]]'''||Novarte S.N.C. di Spanu Tommaso Spanu; Sassari (Sardegna) | |'''[[Spanu]]'''||Novarte S.N.C. di Spanu Tommaso Spanu; Sassari (Sardegna) |