23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Mariner]]'''||Joe Mariner (ret.); Napa, CA | |'''[[Mariner]]'''||Joe Mariner (ret.); Napa, CA | ||
|- | |||
|'''Markle, Ernie'''||'''[[Ernie Markle Pipes]]'''; Scottsdale, AZ | |||
|- | |- | ||
|'''[[Marks]]'''||Andrew Marks; Middlebury, VT | |'''[[Marks]]'''||Andrew Marks; Middlebury, VT |