23,213
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Gabrieli Pipes]]'''||Dan Chlebove; Bethlehem, PA. | |'''[[Gabrieli Pipes]]'''||Dan Chlebove; Bethlehem, PA. | ||
|- | |||
|'''[[Garfinkel]]||Washington, D.C. | |||
|- | |- | ||
|'''Garlinghouse'''||Frederick Garlinghouse (†); Carthage, TN. See '''[[Frederick G Pipes]]'''. | |'''Garlinghouse'''||Frederick Garlinghouse (†); Carthage, TN. See '''[[Frederick G Pipes]]'''. |