2,411
edits
(New page: {| |- |'''<font size="4">R</font>''' |- |'''R. Quagliata Pipes'''||Ryan Quagliata; ?, TX |- |'''R. Ubben Pipes'''||Randolph Ubben; New Milford, CT |- |'''R.A. Ward Pipes'''||Ro...) |
mNo edit summary |
||
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Sherman]]'''||Martin Sherman; Little Silver, NJ. | |'''[[Sherman]]'''||Martin Sherman; Little Silver, NJ. | ||
|- | |||
|'''[[ShureWood Pipes]]'''||Colin Rigsby; Arlington, TX. | |||
|- | |- | ||
|'''Silber'''||Art Silber - '''[[Cellini]]''' Pipe Shop; Chicago IL | |'''Silber'''||Art Silber - '''[[Cellini]]''' Pipe Shop; Chicago IL |