American Pipe Brands & Makers A - B: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Balkovec Pipes]]'''||Mark Balkovec, Pittsburgh, PA||| | |'''[[Balkovec Pipes]]'''||Mark Balkovec, Pittsburgh, PA||| | ||
|- | |||
|'''Barber, Kris'''||See [[Edwin Pipes]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Barclay-Rex]]'''||Barclay-Rex Pipe Shop, New York City | |'''[[Barclay-Rex]]'''||Barclay-Rex Pipe Shop, New York City |