23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 135: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Becker]]'''||'''[[George Becker]]'''; Kansas City, KS. See also '''[[Diebel]]'''. | |'''[[Becker]]'''||'''[[George Becker]]'''; Kansas City, KS. See also '''[[Diebel]]'''. | ||
|- | |||
|'''Becker'''||Max Becker, retired pipe maker | |||
|- | |- | ||
|'''[[Bellezia]]'''||Michelangelo Bellezia; Buffalo, NY. | |'''[[Bellezia]]'''||Michelangelo Bellezia; Buffalo, NY. |