2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dawes Pipe]]'''||Gen. Charles G. Dawes; Salt Lake City, UT | |'''[[Dawes Pipe]]'''||Gen. Charles G. Dawes; Salt Lake City, UT | ||
|- | |||
|'''[[DCS]]'''||A Danish fancy styled freehand... | |||
|- | |||
| ||[[Image:DCS_1.jpg|50px]] | [[Image:DCS_1a.jpg|50px]] | [[Image:DCS_1b.jpg|50px]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[De Franco]]'''||Charles De Franco; Trenton, NJ | |'''[[De Franco]]'''||Charles De Franco; Trenton, NJ |