8
edits
(Updated location for entry Cannoy, Walt) |
mNo edit summary |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|'''Crider, Micah'''||Missoula, MT; see [[Yeti Pipe Co.]] | |'''Crider, Micah'''||Missoula, MT; see [[Yeti Pipe Co.]] | ||
|- | |||
|'''[[Crisman, Harry]]'''|| See also Big Casino Pipes''', [http://www.bcpipes.net?PageAction=VIEWCATS&Category=640 www.bcpipes.net]; Sarver, Pa | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cristiano]]'''||Tomas Cristiano (†), [http://www.cristom.com/ Cristom Imports & Exports Inc.]; Tampa, FL | |'''[[Cristiano]]'''||Tomas Cristiano (†), [http://www.cristom.com/ Cristom Imports & Exports Inc.]; Tampa, FL |
edits