93
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 175: | Line 175: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Doerr]]'''||Diane Doerr. See also '''[[JHW Pipes]]'''; West Caldwell, NJ. | |'''[[Doerr]]'''||Diane Doerr. See also '''[[JHW Pipes]]'''; West Caldwell, NJ. | ||
|- | |||
|'''[[Don Warren Pipes]]'''|| Brand Name of maker Donald W Gillmore, Albuquerque, NM | |||
|- | |- | ||
|'''[[Don-Lou]]'''||Dominic Cazzetta (†); Brooklyn, NY. | |'''[[Don-Lou]]'''||Dominic Cazzetta (†); Brooklyn, NY. |
edits