23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|'''[[Ford]]'''||Bud Ford; Sacramento, CA, retired 1982 | |'''[[Ford]]'''||Bud Ford; Sacramento, CA, retired 1982 | ||
|- | |- | ||
|'''Fordham, John'''||See [[Guild Pipes]]; Melbourne, FL | |||
|- | |||
|'''[[Forecaster]]'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | |'''[[Forecaster]]'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | ||
|- | |- |