23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|'''[[Friedman]]'''||Richard Friedman; Bellingham, WA. | |'''[[Friedman]]'''||Richard Friedman; Bellingham, WA. | ||
|- | |- | ||
|'''[[Fuerst]]'''||Bill Fuerst | |||
|- | |||
|'''[[Fuhr]]'''||Don Fuhr | |'''[[Fuhr]]'''||Don Fuhr | ||
|- | |- |