23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Florov Pipes]]'''||Alex Florov (ex Russia); Round Lake, IL. | |'''[[Florov Pipes]]'''||Alex Florov (ex Russia); Round Lake, IL. | ||
|- | |||
|'''[[Ford]]'''||Bud Ford; Sacramento, CA, retired 1982 | |||
|- | |- | ||
|'''[[Forecaster]]'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | |'''[[Forecaster]]'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. |