23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Fischer]]'''||House of Fischer; New York City. | |'''[[Fischer]]'''||House of Fischer; New York City. | ||
|- | |||
|'''[[Fisher]]'''||Paul Fisher, Austrian Meerschaum artisan who settled in Manhattan, NYC, NY | |||
|- | |- | ||
|'''[[Fletcher's]]'''||Cullen Fletcher; Chicago, IL. | |'''[[Fletcher's]]'''||Cullen Fletcher; Chicago, IL. |