23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Freedom Smoking Pipe]]'''||Adam Hirshan; Intervale, NJ. | |'''[[Freedom Smoking Pipe]]'''||Adam Hirshan; Intervale, NJ. | ||
|- | |||
|'''Freeman'''||Terry Freeman, amateur artisan | |||
|- | |- | ||
|'''[[French Briar Horn]]'''||??? | |'''[[French Briar Horn]]'''||??? |