23,116
edits
Churchwarden (talk | contribs) (corrected link in Gordon Bilchik Pipes, again) |
No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Gregorio Briarfection]]'''||Joseph M. Gregorio († 1985); Bronx, NY | |'''[[Gregorio Briarfection]]'''||Joseph M. Gregorio († 1985); Bronx, NY | ||
|- | |||
|'''[[Guild Pipes]]'''||John Fordham; Melbourne, Fl. | |||
|- | |- | ||
|'''[[]]'''|| | |'''[[]]'''|| |