23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Genna]]'''||Frank Genna; Woodbridge, NJ. | |'''[[Genna]]'''||Frank Genna; Woodbridge, NJ. | ||
|- | |||
|'''Georgetown'''||Brand of Georgetown Tobacco; Washington, DC | |||
|- | |- | ||
|'''[[Georgopulo]]'''||G. A. Georgopulo; New York City. | |'''[[Georgopulo]]'''||G. A. Georgopulo; New York City. |