23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 151: | Line 151: | ||
|- | |- | ||
|'''Highlander'''||Brand of [[Altamira]] Company | |'''Highlander'''||Brand of [[Altamira]] Company | ||
|- | |||
|'''Hilex'''||Brand of [[Hudson Universal Pipe Co.]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hildebrand]]'''||Paul Hildebrand; Phoenix, AZ | |'''[[Hildebrand]]'''||Paul Hildebrand; Phoenix, AZ |