23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 135: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
|'''[[C. P. Heininger & Company]]'''||Charles Heininger; San Francisco, CA | |'''[[C. P. Heininger & Company]]'''||Charles Heininger; San Francisco, CA | ||
|- | |||
|'''[[Heisenberg|Heisenberg Pipes]]||Made by Jim Brown; Mooresville, North Carolina | |||
|- | |- | ||
|'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]'''||HLT; Greensboro, NC | |'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]'''||HLT; Greensboro, NC |