23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Geyer]]'''||Harry Geyer, carver from the East Coast | |'''[[Geyer]]'''||Harry Geyer, carver from the East Coast | ||
|- | |||
|'''GHK'''||George Krisor or perhaps [[Krissor]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Giardina]]'''||Joe Giardina; Edwardsville, IL | |'''[[Giardina]]'''||Joe Giardina; Edwardsville, IL |