American Pipe Brands & Makers G - H: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hialeah]]'''||... "Algerian Briar" | |'''[[Hialeah]]'''||... "Algerian Briar" | ||
|- | |||
|'''Highlander'''||Brand of [[Altamira]] Company | |||
|- | |- | ||
|'''[[Hildebrand]]'''||Paul Hildebrand; Phoenix, AZ | |'''[[Hildebrand]]'''||Paul Hildebrand; Phoenix, AZ |