23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 167: | Line 167: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Hildebrand]]'''||Paul Hildebrand; Phoenix, AZ | |'''[[Hildebrand]]'''||Paul Hildebrand; Phoenix, AZ | ||
|- | |||
|'''Hinkle'''||'''[[Joe Hinkle]]'''; Indianapolis, IN | |||
|- | |- | ||
|'''Hirsch, Rudolph'''||[[Rudolph Hirsch]], first president of [[Kaywoodie]] | |'''Hirsch, Rudolph'''||[[Rudolph Hirsch]], first president of [[Kaywoodie]] |