23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
|'''Monstrosity Pipes'''||See [[Olie Sylvester]]; Atlanta, GA | |'''Monstrosity Pipes'''||See [[Olie Sylvester]]; Atlanta, GA | ||
|- | |||
|'''[[Monterey]]'''||Pipe line made by [[Kaywoodie]] out of [[Mission Briar]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Montgomery]] Handmade Pipes'''||Jeremiah W. Montgomery; Hollidaysburg, PA | |'''[[Montgomery]] Handmade Pipes'''||Jeremiah W. Montgomery; Hollidaysburg, PA |