23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|'''[[LOG]]'''||??? | |'''[[LOG]]'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[Lone Star Briar Works]]'''||Mark Domingues; Houstin, TX | |||
|- | |- | ||
|'''[[Longrie]]'''||Earl J. Longrie; Milwaukee, WI. 1930's | |'''[[Longrie]]'''||Earl J. Longrie; Milwaukee, WI. 1930's |