American Pipe Brands & Makers L - M: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Micoli]]'''||Robert Eugene "Mic" Burns (ret.), Long Beach, CA | |'''[[Micoli]]'''||Robert Eugene "Mic" Burns (ret.), Long Beach, CA | ||
|- | |||
|'''[[Milan Bros.]]'''||Roanoke, Virginia | |||
|- | |- | ||
|'''[[Milton]]'''||Herb Milton (ret./† ?); Margate, FL | |'''[[Milton]]'''||Herb Milton (ret./† ?); Margate, FL |