23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 143: | Line 143: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Mehaffey]]'''||E.A. Mehaffey; Wheaton, MD | |'''[[Mehaffey]]'''||E.A. Mehaffey; Wheaton, MD | ||
|- | |- | ||
|'''[[MelloPure]]'''||Dr. Harry Paine | |'''[[MelloPure]]'''||Dr. Harry Paine | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Melrose'''||'''[[Kaufman Brothers & Bondy]]'''; New York City. | ||
|- | |- | ||
|'''[[Andre Mermet|Mermet]]'''||'''[[Andre Mermet]]'''; New York City, New York & San Francisco, CA | |'''[[Andre Mermet|Mermet]]'''||'''[[Andre Mermet]]'''; New York City, New York & San Francisco, CA | ||
|- | |- | ||
|'''[[Jimmy Mermet]]''' | |'''[[Jimmy Mermet]]'''||San Francisco, CA | ||
|- | |||
|'''[[Mesa Woodsman]]'''||Hugo Mesa (ret./† ?) | |||
|- | |- | ||
|'''[[Mickles]]'''||Clarence Mickles (†), Park Forest, IL | |'''[[Mickles]]'''||Clarence Mickles (†), Park Forest, IL |