American Pipe Brands & Makers L - M: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|'''[[McGuire]]'''||? McGuire (ret./† ?) | |'''[[McGuire]]'''||? McGuire (ret./† ?) | ||
|- | |||
|'''[[McLary]]'''|||Dave McLary; Ingalls, IN | |||
|- | |- | ||
|'''[[Anima Pipes|McNulty, Brian]]'''||Brian McNulty; Culver City, CA., '''[[Anima Pipes]]''' | |'''[[Anima Pipes|McNulty, Brian]]'''||Brian McNulty; Culver City, CA., '''[[Anima Pipes]]''' |