627
edits
No edit summary |
(Added Tim Sellars to American makers) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Scottspipes]]'''||Scott Klein; Elk Grove Village, IL | |'''[[Scottspipes]]'''||Scott Klein; Elk Grove Village, IL | ||
|- | |||
|'''[[Tim Sellars Pipes]]'''||Tim Sellars; Tennessee | |||
|- | |- | ||
|'''[[Seman]]'''||Jim Seman; ?, OH | |'''[[Seman]]'''||Jim Seman; ?, OH |