23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
|'''Royalton'''||Brand from [[M. Linkman & Co.]] | |'''Royalton'''||Brand from [[M. Linkman & Co.]] | ||
|- | |||
|'''Royalton Crown'''||see '''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[Rudal]]'''||Trent Rudal; Danville, IL | |'''[[Rudal]]'''||Trent Rudal; Danville, IL |