23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 142: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Sampson]]'''||Merrill G. Sampson (Aero-Kool, Spiral-Kool); Seattle, WA & Santa Monica, CA | |'''[[Sampson]]'''||Merrill G. Sampson (Aero-Kool, Spiral-Kool); Seattle, WA & Santa Monica, CA | ||
|- | |||
|'''Sanders, Dan and Amy'''||see [[Creator’s Design Pipes & Blades]]; Cedar Rapids, Iowa | |||
|- | |- | ||
|'''Sands'''||'''[[Jerry Sands]]'''; ?, NC | |'''Sands'''||'''[[Jerry Sands]]'''; ?, NC |