39
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 146: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
|'''Sir John'''||Hargold Assoc., 1941 | |'''Sir John'''||Hargold Assoc., 1941 | ||
|- | |||
|'''Sir Sheldon'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''SK Pipes'''||Vic '''[[Steinhart]]''' & Mitch Kaufman; West Caldwell, NJ. | |'''SK Pipes'''||Vic '''[[Steinhart]]''' & Mitch Kaufman; West Caldwell, NJ. |
edits