23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 198: | Line 198: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Smith, Dan]]'''||Dan Smith | |'''[[Smith, Dan]]'''||Dan Smith | ||
|- | |||
|'''Smokestack'''||Brand by [[Altamira]] | |||
|- | |- | ||
|'''Sohn, Hugo'''||Artisan who worked for [[Marxman]] | |'''Sohn, Hugo'''||Artisan who worked for [[Marxman]] |