23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 226: | Line 226: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Steinhart]]'''||Vic Steinhart; West Caldwell, NJ. | |'''[[Steinhart]]'''||Vic Steinhart; West Caldwell, NJ. | ||
|- | |||
|'''Sterncrest'''||Inexpensive 1930s brand of [[LHS]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Steve Morrisette Pipes]]'''||Steve Morrisette; Nashville, Tennessee | |'''[[Steve Morrisette Pipes]]'''||Steve Morrisette; Nashville, Tennessee |