23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Talbert Pipes]]'''||Trever Talbert (Returning from France to the USA); | |'''[[Talbert Pipes]]'''||Trever Talbert (Returning from France to the USA); | ||
|- | |||
|'''Taglia & Lana'''||Brand sold by [[Wally Frank]], but made in Italy by [[Tagliabue]] & Lana | |||
|- | |- | ||
|'''[[Tapia]]'''||William Tapia; Monrovia, CA | |'''[[Tapia]]'''||William Tapia; Monrovia, CA |